Het woord ‘selfie’ kent inmiddels iedereen. Je hebt er vast wel eens één gemaakt. Waarschijnlijk wel meer dan één ☺
Deze week denken we hierover na. Hoe kijk je aan tegen jezelf(ie) en hoe kijkt God naar ons? Jezus is als het ware Gods ‘Selfie’. Hij laat zien wie God is! Hij wil ons ook laten zien wie wij écht zijn!
MAANDAG17 FEBRUARI
Dat is zijn probleem...
Genesis 1:26
DINSDAG18 FEBRUARI
Jezelf(ie) worden
Psalm 37:4
WOENSDAG19 FEBRUARI
De ander in beeld
Kolossenzen 3: 12,13
DONDERDAG20 FEBRUARI
Perfecte ‘Selfie’
Hebreeën 1:3
VRIJDAG21 FEBRUARI
Ontwikkeldag
AGENDA
Vrijdag 21 februari
Ontwikkeldag De leerlingen komen vandaag niet op school. Er staat voor de betreffende vakken een goede opdracht in de elektronische leeromgeving (ELO) klaar, waarmee de leerlingen zelfstandig thuis aan het werk kunnen gaan
Maandag 24 februari t/m vrijdag 28 februari
Voorjaarsvakantie
NIEUWS - SCHOOLBREED
Aanmelden spreekavond VMBO leerjaar 1 t/m 4
De tweede cijferperiode zit er bijna op. Voor dinsdag 11 maart 2025 staat de spreekavond gepland.
U ontvangt op dinsdag 18 februari per mail een uitnodiging voor de spreekavond. Hiervoor kunt u zich digitaal aanmelden, tot uiterlijk maandag 3 maart. Instructies hiervoor vindt u in de betreffende mail.
Op vrijdag 7 maart worden de gesprekken die voor u ingeroosterd zijn op het ouderportaal gepubliceerd.
Indeling Excursieweken
Het was even puzzelen maar we hebben de leerlingen van leerjaar 3 kunnen indelen bij de verschillende bestemmingen. De ouders/verzorgers van de derdejaars krijgen aanstaande vrijdag een mail met een link om het restantbedrag te betalen en een link naar de indeling.
Mochten er vragen of opmerkingen zijn over de indeling, dan kunt u een mail sturen naar excursieweken@demeerwaarde.nl Dit kunt u doen t/m vrijdag 7 maart 2025.
Alvast voor in de agenda: op maandag 24 maart zullen de voorlichtingsrondes zijn van alle verschillende bestemmingen waarbij ouders en leerlingen verwacht worden. Meer info over deze voorlichting en het opgeven volgt later.
Hartelijke groet,
Commissie Excursieweken
Leesplein weer elke dag open
Mevrouw Zeeman herstelt nog steeds van een operatie. Doordat mevrouw van Ee van de leerlingenadministratie tijdelijk een deel van de uren van mevrouw Zeeman opvangt, is het Leesplein weer elke dag geopend.
De openingstijden zijn als volgt:
Maandag
8:30 tot 16:00 uur
Dinsdag
8:30-16:00 uur
Woensdag
8:30-12:30 uur
Donderdag
8:30 tot 16:00 uur
Vrijdag
8:30 tot 12:30 uur
Welkom!
RONDLEIDINGEN 6 MAART
Op donderdagavond 6 maart a.s. van 18.30 tot 21.00 uur organiseren we rondleidingen door onze school voor leerlingen uit groep 8 en hun ouders/verzorgers die na het Open Huis nog vragen hebben.
Er zijn twee rondes:
- 18.30 uur
- 19.30 uur
We nemen je mee in kleine groepjes door ons schoolgebouw en beantwoorden dan al je vragen. Dit is de perfecte kans om onze school nog beter te leren kennen! Na afloop staat er een lekker glaasje fris en kopje koffie of thee klaar.
Let op: tijdens de rondleiding zijn er geen lessen of workshops. Alleen het schoolgebouw en het Techniekcentrum zijn geopend deze avond.
Interesse in een hybride BBL- opleiding in de TECHNIEK?
De BTO zorgt samen met haar lidbedrijven dat jij techniek kunt ervaren op de werkvloer.
Wij bieden jou een praktijkgerichte BBL-techniekopleiding (mbo-niveau 2-4) aan in de techniekrichtingen: metaal-, elektro-, installatie-, koude-, en zinktechniek of mechatronica. Tijdens de opleiding ga je aan de slag bij onze lidbedrijven en ervaar je techniek op de werkvloer van de BTO.
Met onze hybride opleidingen combineer je theorie en praktijk bij de BTO en kun je versnelt een diploma halen!
Deze week hadden de leerlingen van de opleiding Mobiliteit & Transport een bijzondere praktijkles die ze niet snel zullen vergeten. Wat het onderwerp was? Het bergen van een auto na een ongeluk!
Met veel enthousiasme en een flinke dosis teamwerk werd de auto op z’n dak gelegd. Maar dat was nog niet alles: nu moesten de leerlingen hun kennis en creativiteit gebruiken. Het was tijd om een plan te bedenken hoe ze de auto weer netjes op de wielen konden zetten.
Met gereedschap, kennis van technieken en een flinke portie samenwerking gingen de leerlingen aan de slag. Ze bespraken verschillende manieren om de auto weer veilig op z’n wielen te krijgen. Na een aantal pogingen, veel lachen en een beetje improviseren, stond de auto uiteindelijk weer rechtop!
Na afloop van de les waren de leerlingen enthousiast over wat ze geleerd hadden en hoe ze samen het probleem hadden opgelost. Het was een geweldige ervaring die niet alleen hun technische vaardigheden versterkte, maar hen ook meer vertrouwen gaf in het werk van een professional in de mobiliteits- en transportsector.
Het blijkt maar weer: leren kan op veel verschillende manieren!
Mogelijk gemaakt door: Stouwdam berging en de organisatie door Leander Brouwer.